It's snowing! Fresh snow in 48 ski areas this week · See live snow depths →
Hotel Hubertus
Board
Halfpension
Duration
7 nights
Departure
14 maart 2027

About this accommodation

Hotel Hubertus staat al jaren goed bekend op de Nederlandse markt en biedt uitstekende mogelijkheden voor een ontspannen skivakantie. Het vriendelijke personeel staat hier altijd voor je klaar om je een onvergetelijke vakantie te bezorgen. De rustige ligging zorgt ervoor dat dit een uitstekende keuze is voor wie op zoek is naar een rustige plek,  maar waar toch alles binnen handbereik is. De skibushalte is op loopafstand van het hotel en de bus brengt je binnen enkele minuten naar de mooie pistes van Mallnitz en naar het centrum. Het gezellige centrum van dit dorpje is ook goed aan te lopen. Wanneer je in dit knusse hotel verblijft, heb je de hele week gratis toegang tot het zwembad- en saunacomplex van Mallnitz (gelegen op ca. 300 meter afstand van het hotel). Heerlijk voor een avondje ontspanning na een drukke dag op de piste! In dit hotel voel je je zeker thuis!

Location on the map

Mallnitz, Mallnitz & Mölltaler Gletsjer, Oostenrijk

View larger map

Frequently asked questions

What does Hotel Hubertus cost?

Hotel Hubertus is bookable from €704 per person via Wintersport. Prices are refreshed daily on Nivosola.

Which ski area is Hotel Hubertus in?

Hotel Hubertus lies in the Mallnitz & Mölltaler Gletsjer ski area (Oostenrijk).

What board options does Hotel Hubertus offer?

Halfpension.

How do I book Hotel Hubertus?

You book directly and safely with the operator via Nivosola, with full travel protection. The price is the same as booking directly.