It's snowing! Fresh snow in 48 ski areas this week · See live snow depths →
Hotel Les Flocons
Board
Logies en ontbijt
Duration
7 nights
Departure
28 november 2026

About this accommodation

Op een perfecte locatie midden in het centrum van Les Deux Alpes en op slechts 300 meter van de Super Venosc skilift, vind je het moderne Hotel Les Flocons. Dit sfeervolle hotel heeft een authentieke uistraling gemixt met een luxe en warme inrichting. Er zijn verschillende kamertypes te boeken die geschikt zijn voor ieder soort gezelschap. Van gezellige 2-persoonskamers tot aan ruime familiekamers, Hotel Les Flocons biedt het. Ieder kamer beschikt over een trendy inrichting en fijne badkamer. Ieder ochtend schuif je aan in de eetzaal om van een goed vullend ontbijtbuffet te genieten zodat je met genoeg energie de piste op gaat. Na een gezellige dag in de bergen, sluit je de dag gezellig af met een drankje in de bar. Voor een typisch Frans diner ben je in het centrum van Les Deux Alpes aan het juiste adres. Hier vind je allerlei restaurants waar je zo aan kunt schuiven. Bon appétit!

Location on the map

Les Deux Alpes, Les Deux Alpes, Frankrijk

View larger map

Frequently asked questions

What does Hotel Les Flocons cost?

Hotel Les Flocons is bookable from €758 per person via Wintersport. Prices are refreshed daily on Nivosola.

Which ski area is Hotel Les Flocons in?

Hotel Les Flocons lies in the Les Deux Alpes ski area (Frankrijk).

What board options does Hotel Les Flocons offer?

Logies en ontbijt.

How do I book Hotel Les Flocons?

You book directly and safely with the operator via Nivosola, with full travel protection. The price is the same as booking directly.